Muzikál Jozef Egyptský

od autora: | 6. mája 2023
Jozef Egyptský - muzikál app
Jozef Egyptský - muzikál app

Som milovníčkou gospelovej a muzikálovej hudby. Páči sa mi aj opera či opereta a hudba s orchestrom. Moderná hudba nesedí veľmi môjmu uchu, rovnako ako hip-hop, metal či ľudová hudba. Preto vyhľadávam skôr vyššie uvedenú hudbu.

Keď ma kolegyňa pred mnohými rokmi zavolala, že sa bude hrať divadelné predstavenie upravené do muzikálu, tak som veľmi neváhala. Navyše to bolo blízko a sľúbila mi, že zoženie aj nahrávku z predstavenia. Tešila som sa a naozaj, bol to výborne spracovaný muzikál. Nahrávku, ktorá bola ešte na magnetofónovej kazete som počúvala často. Premýšľala som, ako by som mohla túto nahrávku zachovať, až som sa dozvedela, že existujú zariadenia, ktoré dokážu prekonvertovať obsah na magnetofónových kazetách do digitálnej podoby. Vyzerajú ako walkmany, ktoré sa pripoja pomocou softwaru k počítaču. Do zariadenia sa vloží magnetofónová kazeta, spustí sa software a podľa inštrukcií je možné získať celý obsah z magnetofónovej kazety. Kúpila som si také zariadenie a získala som celý obsah podľa inštrukcií. Je však už v dosť opotrebovanom zvuku. Originál sa mi nepodarilo zohnať doteraz. Ak máte niekto informácie, rada získam originálnu nahrávku. Ďakujem.

Kreatívne tvoriť na mobilnom telefóne

Časom som sa stala fanúšičkou smartfónu s operačným systémom Android. Viac sa mi síce páči iPhone, respektíve Apple produkty, ale tam sú zase iné nevýhody, ako napríklad cena. Pretože zaplatiť za telefón viac ako 200 eur mi nepríde úplne rozumné. Možno neskôr. V súčastnosti však mi stačí lacnejší telefón.

Rovnako som aj fanúšičkou informačných technológií a samozrejme ma zaujíma ako sa tvorí taký software a mobilné aplikácie. Keďže sú tu možnosti vytvorenia hudobnej aplikácie, nenechala som sa dvakrát núkať a okamžite som túto aplikáciu odskúšala práve na tomto muzikáli. Podarilo sa. Vznikla pekná hudobná aplikácia aj s textovým obsahom. Môžete si pozrieť krátke video alebo si stiahnuť aplikáciu do svojho zariadenia. Aplikácia je vytvorená priamo v smartfóne s operačným systémom Android 12 a funguje na tomto zariadení. Iné zariadenia je potrebné otestovať.


Ako vytvoriť hudobnú aplikáciu?

Aplikáciu na vytváranie hudobných aplikácií, respektívne aplikácií s hovoreným slovom alebo hudbou získate z Obchodu Google Play. Môžete si ju stiahnuť aj prostredníctvom už mnou vytvorenej aplikácie Jozef Egyptský (musical app), kde si táto aplikácia robí reklamu. Práca na vlastnej hudobnej aplikácii je jednoduchá. Len vkladáte svoj obsah, pridávate obrázky, hudbu a texty. Taktiež je možné pridať aj PDF súbor. V tejto aplikácii nájdete aj životopis Jozefa Egyptského, čo je obsah knihy Genezis zo Svätého písma. Tak si môžete pre lepšie pochopenie prečítať celý text a vypočuť si aj muzikál.

Ak sa vám páčia muzikály a chceli by ste si práve tento vypočuť, môžete si ho stiahnuť. Je úplne zadarmo. Ďakujem.

Ak máte záujem o vytvorenie hudobnej aplikácie a zároveň nemáte čas alebo operačný systém Android, môžete ma kontaktovať a ja vám takú aplikáciu vytvorím. Cena dohodou.


Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *