Logické hry – Tap 3D Wood Block Away

od autora: | 12. januára 2024
logické hry - wood blocks
(Vývojár) https://playmarketingou.com/

Milióny ľudí používajú mobilné telefóny hlavne na telefonovanie a písanie správ, tzv. sms. Modernejšie zariadenia nazvané smartfóny majú už viac možností a slúžia hlavne na sledovanie sociálnych sietí, internetu, to jest webových stránok, či hranie hier a pozeranie videí.

Logické hry

Som zástankyňou logických hier, ktoré sú slušné a nepodporujú násilie. Jednou z nich je aj hra, ku ktorej som sa zo začiatku stavala negatívne. Nakoniec, veď to bola len reklama a k reklamám sa všeobecne staviam negatívne. Pretože takmer vždy je človek požiadaný, aby na niečo minul svoje ťažko zarobené peniaze.

Asi pred mesiacom sa mi opäť objavila reklama na túto hru v telefóne a ja som sa nakoniec rozhodla, že ju vyskúšam. Po nainštalovaní a hraní niekoľkých levelov som bola prekvapená, že hra je celkom zaujímavá hlavne tým, že si človek za nadobudnuté zdroje môže farebne poskladať obrázok podľa svojich predstáv. Totiž obrázky sú už zadané, človek si len po zahraní levelu môže vybrať farbu zariadenia. Po úspešnom zafarbení celého obrázka si ten môže stiahnuť do svojho zariadenia alebo zdieľať s priateľmi. Každý potom môže spoznať, aký máte vkus. Nie je to len také prázdne hranie.

Na začiatku hry sa zobrazí obrázok v šedej farbe so zariadením v domácnosti, ako napríklad obývacia izba, kuchyňa či spálňa. Sú tam body, na ktoré keď kliknete, môžete si nastaviť farbu zariadenia. Každá farba, to jest časť zariadenia má nejakú finančnú hodnotu, ktorú môžete získať úspešným dohraním levelu. Ak sa však neviete pohnúť v hre ďalej (nemáte ďaľšie vhodné ťahy), môžete kliknúť na reklamu, ktorá sa zobrazí a po jej zhliadnutí si môžete vybrať, ako budete ďalej v hre pokračovať. Reklamy sú však často únavné, hlavne ak sa tam opakuje nejaké násilie, čo je v niektorých hrách dosť časté. Jedna reklama trvá niekedy aj 30 sekúnd.

Moje farebné kreácie

Zo začiatku máte zariadenie domu či bytu za nejaké drobné peniaze alebo body, ale neskôr sa to zvyšuje. A potrebujete zahrať aspoň dva levely, aby ste si kúpili nejaký záves, či poťah alebo koberec.

Zhrnula by som to tak, že ak si každý deň zahráte dva levely, tak za týždeň máte jednu izbu zariadenú a do 2 mesiacov môžete bývať v pekne zariadenom dome. Kiež by to bolo tak aj v reálnom živote.

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *