Oznam

od autora: | 2. júla 2024

Doména kreativnatvorba.org končí tento mesiac, respektíve v auguste a už nebude viac dostupná. Väčšina článkov bude aktualizovaná a uverejnená na doméne suzette.sk. Môžete si túto doménu kľudne zapísať. Tu a tam uverejním nejaký článok z oblasti informačných technológií ako recenzie, návody a iné.

Doména missio-online.sk končí v mesiaci október a už ju nebudem obnovovať. Nahrádza ju subdoména missio.suzette.sk.

Samozrejme som si vedomá, že nepriateľ stále pracuje, ale napriek tomu sa nevzdávam a plánujem vykonávať činnosti na webe a internete aj naďalej. Je to hlavne online misia a digitálna tvorba…

Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň. (pre katolíkov: požehnaný deň)

Samozrejme, je to naozaj zarážajúce, že niektorí ľudia verejne pretriasajú, čo robím na nete, asi sledujú sieť. (Vraj každé ťuknutie klávesnice, pritom mám aj antivírus, tak neviem.) Jedna osoba, ktorá pracovala vo firme ako ja povedala, že som sledovaná. Takže vraj vie o mne všetko a vyblakuje to cez éter, aby to každý počul. Keď som si pripravovala v administrácii novú subdoménu, tak o pár týždňov vyblakovala, čo plánujem. Asi si myslela, že ju premenujem (tú doménu), alebo sa jej rovno vzdám. Lebo oni hovorili rôzne klamstvá na každom kroku, reči, ktoré sa nedajú počúvať. Ale hlavne o tom sledovaní, to je dosť protizákonné a oni to robia a nikto ich nežaluje. Robia to zákerne, aby neboli dôkazy, neustále vyhrážanie, že sa čudujem, že či ozaj neveria, že je aj život po smrti. A kto ako žil na zemi, tak bude vo večnosti – ak robil dobré skutky a žil v Božej milosti, pôjde do neba, ak však slúžil diablovi, robil zlo, vyhrážal sa a iné mnohé ťažké hriechy, a bez ľútosti skončí svoj život na zemi, tak každému katolíkovi je jasné, že ho čaká večná smrť. Nie len v prípade, že ľutuje svoje hriechy. Ale čo už, niektorí ľudia si proste nedajú povedať, a robia zlo pokým nevydýchnu naposledy.

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *