Mini web Suzette – oznam

od autora: | 27. mája 2024

Začala som pracovať na novom webe s názvom Suzette. Momentálne obsahuje časopis s rovnomerným názvom. Pre zmenu som sa rozhodla preto, lebo si web chcem sama nakódovať a tiež preto, že veľa krát wordpress pluginy nemajú také funkcie, ktoré by som chcela. Hlavne zdarma, keďže web robím nie profesionálne, ale len vo voľnom čase a navyše na ňom nezarábam. Takisto aj preto, že ak by som si chcela nájsť prácu, potencionálny zamestnávateľ má väčšinou utkvelú predstavu, že nič neviem. A nejaký web mu (ne)vie dokázať, že niečo viem. Je to divné. Ale čo už. Môže byť za tým to množstvo ohováraní, ktoré počúvam na svoju adresu každý deň, a nezakladajú sa na pravde. Sú to výmysly, do neba volajúce výmysly!!! Lebo som počula, že ma treba zničiť a budú na tom pracovať, pokým sa tak nestane. Toto neustále vyhrážanie, urážanie a znevažovanie však nikto nerieši. Ale Pán Boh vidí všetko.

Väčšinu obsahu z tohoto webu nakódujem a uploadnem, dúfam, že do dvoch mesiacov. Také sú moje plány. Je však možné, že mi to bude chcieť niekto zakázať – rôznym spôsobom – alebo vzniknú nejaké iné neprekonateľné prekážky, ako mnohokrát v minulosti, keď som sa rozhodla sama niečo urobiť a dostala som mnoho odporúčaní, prečo prestať a ďalej nepokračovať.

Ako aj na poslednom pracovnom pohovore sa ma pýtali, že či si viem sama určiť prácu, že čo budem robiť. Neviem, prečo vôbec môže niekto položiť takú otázku. Veď aj tento web naznačuje, že som sa sama pre niečo rozhodla, to len iní mi chcú zakazovať. Potom sa všetci tvária, že nič nepočuli a nič nevideli, podľa toho, ako im to hrá do ich karát. A celkovo stretávam veľa ľudí, ktorí sa čudujú a pýtajú sa, či viem niečo urobiť, dokonca aj na počítači… (?!) To je naozaj divné. Oni asi nevedia, ako sa robia weby a mňa chcú poučovať. Neviem, či si treba na to zvyknúť alebo je to len dočasná morová epidémia, na ktorú je potrebné prikyvovať, lebo pohania sa rozhodli zničiť svet. Ako to vidíme všade, a hlavne v nových zákonoch eu – kto s našou politikou nesúhlasí, tomu už nejako zničíme život. A ktorí súhlasia a budú robiť, čo chceme, pre tých máme s istotou pripravený šialený scenár… To už vám nepovieme aký, ale bude to pre vás ako ušité.

Všetky informácie ohľadom snahy o zničenie hlavne Slovenska a iných európskych krajín môžete nájsť na rôznych weboch, ktoré sa tomu venujú, ako napríklad na Slovensku je to www.dostojneslovensko.eu či v Čechách časopis Radix. Urobte si slobodný názor.

Ďakujem za prečítanie a prajem všetko dobré.

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *