Make My App

od autora: | 13. novembra 2020

Program na vytvorenie predlohy pre mobilné telefóny, tablety a počítače

App Store

Táto aplikácia je voľne dostupná v App Store, avšak po 3 dňoch je nutné si predplatiť tento program, ak ho chcete používať alebo ho odinštalovať, ak ho nechcete používať. Na spodnej strane aplikácie sa nachádza reklama, ktorá môže pôsobiť rušivo. Je možné ju nainštalovať na macOS vo verzii najmenej 10.12 so 64-bitovým procesorom. Má približne 28MB.

Make My App

Na ľavej strane sa nachádza sekcia so zariadeniami ako mobilné telefóny či tablety a sú tam tiež bloky, ktoré sa vkladajú, ako prvky do budúcej aplikácie (softwaru). Väčšia časť v strede slúži na vkladanie prvkov a časť vpravo obsahuje rôzne nastavenia, ako napr. veľkosť bloku, vkladanie textu, farby, fontu…

Pre aké zariadenia si teda môžem vytvoriť predlohu?

  • i0S (iPhone, iPad, Apple Watch)
  • macOS
  • Android (mobilný telefón, tablet)
  • tvOS

Je možné pridávať rôzne bloky, ako napr. tabuľku, kalendár, tipy, štítky, text, odkaz (hyperlink), avatar, mapu, hudobný prehrávač, diagram, captchu, tlačítko, horizontálne alebo vertikálne scrollovanie a ďaľšie tzv. bloky.

Ako by mohol ten hudobný prehrávač vyzerať?

TV – hudobný prehrávač

Tak napr. som programátor alebo človek, ktorý si chce dať naprogramovať nejaký program, v tomto prípade hudobný prehrávač pre televízory. Zadám, čo všetko by som chcela, aby bolo v prehrávači – funkcie, nastavenia, druhy skladieb… Vytvorím tu teda takúto predlohu, podľa ktorej mi programátor vytvorí pekný software – hudobný prehrávač.

Make My App je pekná a prehľadná aplikácia na vytvorenie rôznych druhov predlôh.

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *