Deus Caritas Est 3

od autora: | 4. októbra 2023

Mesiac október je misijný mesiac. Je to aj mesiac ružencovej Panny Márie. Dovolila som si preto vytvoriť slovenskú verziu 2-stranového informačného letáku s názvom Deus Caritas Est.

Obsahuje niekoľko modlitieb a 9-mesačnú novénu za nenarodené deti. Je možné, že sťahovanie z Apple Books nebude zatiaľ fungovať. Potom si môžete stiahnuť leták priamo z tejto stránky nižšie.

Duchovné či psychické problémy

Súčasný stav sveta je v katastrofálnom stave. Duchovné problémy má takmer každý človek či rodina. Pomoc prináša modlitba posvätného ruženca, kde prosíme cez Pannu Máriu Pána Ježiša o pomoc v našich problémoch. Posvätný ruženec odporúčalo mnoho pápežov vrátane svätého Jána Pavla II., ktorý ho považoval aj za malý exorcizmus. Exorcizmus je druh modlitby, ktorý vyháňa zlého ducha z človeka či z priestoru, ktorý obsadil.

Každodenná modlitba

Panna Mária vo Fatime povedala, že zlý duch má v pláne zničiť rodinu. Záchrana je možná, ale chce to nesmiernu vytrvalosť a odhodlanie. Pretože ak máte rodinu v rozklade a začnete sa modliť posvätný ruženec, môžete sa pripraviť na to, že sa to diablovi páčiť nebude. Čo už bolo takmer alebo úplne v jeho moci, zrazu sa začne rozpadať. Je viac ako isté, že vás zvyšní členovia rodiny budú napádať a vyvolávať hádky, najmä ak sú to ľudia, ktorí stratili vieru v Boha alebo zostali ľahostajní vo viere. Nebudete to mať ľahké. Ochranu Panny Márie však budete určite zažívať a preto sa nemusíte báť, že by sa vám stalo niečo zlé. Je však možné, že sa budete musieť vzdať mnohých vecí.

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *